Tehnician sisteme securitate si siguranta

Descrierea postului:
realizarea lucrarilor de instalare, intretinere si service a sistemelor de securitate (supraveghere video si monitorizare (CCTV), videointerfonie, sisteme anti-efractie, paza perimetrala, control acces si pontaj, sisteme de detectie a incendiului, sisteme integrate de securitate, sisteme integrate de securitate pentru resedinte) deplasarea la sediul clientului, pentru interventii, in urma solicitarii acestora sau asigurarea asistentei tehnice telefonic oferirea clientului un training minim de utilizare a echipamentului intocmirea documentatiei necesara fiecarei interventii pentru o cat mai buna gestionare si remediere a defectiunii (fisa de interventie/fisa de intrare in service/proces verbal de predare primire) gestionarea interventiilor in functie de gradul de prioritate, stabilit de managerul direct, astfel incat sa se indeplineasca atributiile stabilite pentru ziua respectiva, alegandu-se traseul optim pentru indeplinirea lor

Cerinte:
Curs Tehnician pentru sisteme de detectie, supraveghere video, control acces, experienta punere in functiune - mentenata in domeniul sistemelor de securitate minim 2 ani: supraveghere video si monitorizare (CCTV), videointerfonie, sisteme anti-efractie, paza perimetrala, control acces si pontaj, sisteme de detectie a incendiului, sisteme integrate de securitate, sisteme integrate de securitate pentru resedinte cunostinte temeinice de IT&C (retelistica, transfer date, cablare structurata) cunostinte avansate PC, Microsoft Office (Word, Excel, Outlook) disponibilitate la deplasari si program prelungit seriozitate, loialitate, bun simt, fara cazier judiciar permis de conducere cat B

Oferta:
salariu atractiv, in functie de nivelul de implicare, performanta si rezultate dezvoltare profesionala intr-un mediu tanar, competitiv participare la traininguri de specialitate atat in tara cat si in strainatate

Nr. posturi: 1

2010-12-01 14.44.30_e0

Pentru a subscrie la aceasta oferta de munca, va rugam completati formularul cat mai exact, si atasati un CV pentru a ne oferi o imagine cat mai convingatoare asupra capacitatii dumneavoastra.

    Nume si Prenume (obligatoriu)

    Adresa ta de email (obligatoriu)

    Telefon

    Fisier CV.doc